J - Introduction

24. ledna 2013 v 21:40 | J |  J - Info
Name: J.
Age: 19
Height: 156 cm / 5.2 ft.
Start weight: 68,5 kg

Motivation: Vejít se zase do oblíbeného oblečení a celkově se cítit dobře.


Nikdy jsem nebyla spokojená se svou váhou. Od malička mě všichni vykrmovali a jakožto malému dítěti mi nedocházelo, do jakého extrému to až může zajít. Nevím, kdy přesně jsem začala hubnout, ale řekněme, že někdy kolem roku 2011 se něco zlomilo a já se rozhodla, že s tím konečně něco udělám.

Nešla jsem na to správně. Hladovky střídalo přežírání a váha skákala nahoru a dolu. Nebyla jsem (a dodnes nejsem) schopna sestavit si pořádný jídelníček. Možná za to mohl nabitý program (škola, akce,..), možná jsem byla prostě jen moc líná.

Každopádně všechno to vyvrcholilo tím, že se ke mě dostal pervitin.. byla jsem opravdu hloupá. Nejhorší na tom všem je, že mi absolutně nedocházelo, jaké následky to ponese. Váha klesala, oblečení mi začlo být volnější a volnější, ale také dojezdy začaly být horší a horší.. Jakmile jsem něco snědla, ihned se to na mě nehezky podepsalo. A pak přišel ten osudný dojezd, kdy jsem si řekla, a dost. Z pika jsem skončila u trávy. To by taky nebyla žádná tragedie, kdybych po tom neměla tak hrozný chutě.. opravdu - spořádat na posezení 6 rohlíků, pytlík bonbónu a ještě půlku pizzy mi nedělalo vůbec žádný problém.. teď se za sebe tak stydím..

Tímhle přežíráním jsem se dostala až na rekordních 68 a půl kila. Chtělo se mi brečet, když jsem slezla z váhy.. a tak jsem přestala i hulit. Aktuální váha (k datu 24/01/2013) je něco kolem 65 kilo a snad bude i nadále klesat.

J.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama